Full Details for Lot 254

Auction 896T, Lot # 254

Vicente Gandía (Valencia, España, 1935 - Morelos, México, 2009).
Obras gráficas.
Grabados.
Mariposas.
Series 1/40 y 26/40.
Firmados.
Enmarcados.
Dimensiones: 10 x 12.5 cm.
Piezas: 2
Estimado $ 1,300-1,500